Chata Sněženka
Chata Sněženka
Chata Sněženka
Link
Link
Link
Link
Link
Link
 
 

Okolí v místě:

Chata Sněženka je obklopena převážně zalesněnou krajinou plnou hub a lesních plodů u řeky Volyňky (cca 100m). Krásné jsou i vyjížďky na kolech a pěší turistika po okolí. V obci je možno pronajmout k vyjížďkám koně nebo poníka. Volyňka je pstruhová řeka s častým vysazováním ryb. V obci je příjemná hospůdka a v nedaleké vesnici je obchod s potravinami.


Blízké okolí:

Veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekém městě Strakonice (cca 6km), nebo Volyně (cca 6km).

Památky:
Hrad Strakonice 6km, radnice Volyně (6km), zřícenina hradu Helfenburk (12km), Žižkova mohyla u Sudoměře (25km) , obec Jiřetice, Zechovice, Kraselov.

Sportovní možnosti:
Strakonice -zimní stadión, plavecký areál se skluzavkami, sauna, půjčovna lodí. cyklotrasy v okolí, pěší turistika.

Kultura:
Mezinárodní dudácký festival, Jamboree, Mezinárodní šampionát mažoretek, Rumpálování ( středověké slavnosti), klasické i letní kino, noční prohlídky Hradu.
Přímo v obci se konají srandaakce: Masopust, MDŽ, Velikonoce, 1.máj včetně průvodu alegorických vozidel, Vánoce, Silvestr


Okolí:

Známá zimní střediska jako je Javorník, Zadov, Kubova Huť, Železná Ruda. Boubínský prales, rašeliniště u Soumarského mostu.

   
link1 link2 link3 link4 link5 link6 Popis chaty Popis okolí chaty Interiér chaty Cena za pronájem Kontakt Jak se k nám dostat